KONST / Litografier / Serigrafi 10232172
*
nr 1023 2172
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Richard Ryan (f. 1974), 135/250, bladets mått: 48x34
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 mars 2016
kl 18:51:57
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/3 09:20:33
1
150 kr
1/3 09:27:06
2
500 kr
2/3 09:06:20
3
300 kr
2/3 09:06:20
2
350 kr (Budbetjänt)
2/3 09:07:32
3
400 kr
2/3 09:07:33
2
450 kr (Budbetjänt)
2/3 09:08:52
3
500 kr
2/3 09:08:52
2
500 kr (Budbetjänt)
2/3 09:09:32
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Richard Ryan
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Läs mer om Richard Ryan
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier richard ryan serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50
-
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27
*
Richard Ryan
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Richard Ryan
nr 1023 2172
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Richard Ryan (f. 1974), 135/250, bladets mått: 48x34
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 mars 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/3 09:20:33 | 1 | 150 kr |
1/3 09:27:06 | 2 | 500 kr |
2/3 09:06:20 | 3 | 300 kr |
2/3 09:06:20 | 2 | 350 kr (Budbetjänt) |
2/3 09:07:32 | 3 | 400 kr |
2/3 09:07:33 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
2/3 09:08:52 | 3 | 500 kr |
2/3 09:08:52 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
2/3 09:09:32 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Richard Ryan
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.Läs mer om Richard Ryan
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier richard ryan serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50 -
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27